özkentakbilekliler
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

merhaba değerli öğretmenlerim

5 posters

merhaba değerli öğretmenlerim Empty merhaba değerli öğretmenlerim

Mesaj  ademhöcü C.tesi Ara. 05, 2009 8:41 pm

merhaba değerli öğretmenlerim
nasılsınız ben eski öğrenciniz adem höcü.size çok çok teşekkür ediyorum. benim marmara gibi bir üniversiteyi kazanmam da n çok emeği olanlar sizsiniz sizi çok seviyorum. meral hocam, gülgün hocam,yüksel hocam,fevzi hocam,zeliha hocam ve hatırlayamadığım diğer hocalarım hepinize teşekkürler.sizi unutmadım ınutmayacağımda en yakın zamanda sizin ziyaretinize geleceğim.

adem höcü
eski 8\C 2693 numaralı öğrenciniz

ademhöcü

merhaba değerli öğretmenlerim Empty Geri: merhaba değerli öğretmenlerim

Mesaj  İbrahim Ptsi Ara. 07, 2009 1:41 pm

Adem merhaba ben İbrahim öğretmen üniversite kazanmış olmana çok sevindim.Senden ricam bu siteyi görüştüğün arkadaşlarına duyurman.Böylece okul mezunları birbirinizle temas kurabilirsiniz.Selamlar...
İbrahim
İbrahim

merhaba değerli öğretmenlerim Empty slm

Mesaj  ademhöcü Ptsi Ara. 07, 2009 9:37 pm

oo merhaba ibrahim hocam nasılsınız çok sevindim unutmamışsınız çok teşekkür ederim tabikii de söylerim arkadaşalarıma şu an görüştüğüm on tane eskilerden arkadaşım var onların hepsine söylerim kesin üye olur sitemize bu site artık bizim haberleşme sitemiz

ademhöcü

Mesaj  sonerakkas8b Paz Ara. 13, 2009 12:10 pm

hocam ben soner 2008/2009 mezunuyum 8/bdeydim elimde imkanım olsa tekrar okurdum 8 sınıfı sayın Ahmet Şahin zeliha gürkan SALİHA YAYIK İBRAHİM KILIÇKESMEZ serdar hoam sizleri çok seviyorum bizleri adam ettiniz özellikle SALİHA hocam sizi çokkkkkkkk seviyorum
sonerakkas8b
sonerakkas8b

merhaba değerli öğretmenlerim Empty MEZUNLARI BULUŞTURMA

Mesaj  İKİZLER Paz Ara. 13, 2009 11:07 pm

Okulumuzdan mezun olan öğrencilerle, öğretmenleri eski anıları tazeleme , hasret giderme, eğlenme amaçlı bir gün belirleyip okulumuzda proğram yapmaya ne dersiniz. Ben okul müdürü olarak her konuda sizlere yardım etmeye hazırım. Yer, zaman, organize konusunda desteğimiz tamdır. Okulumuzdan mezun olan şu anda üniversitede okuyan , iş hayatına atılmış arkadaşlar sizleri okulumuzda görmek bizlere gurur ve onur vercektir. Hepinize selam ve saygılarımı sunuyorum. Hasan AKTÜRK , Okul Müdürü

İKİZLER

merhaba değerli öğretmenlerim Empty mezunlar buraya

Mesaj  ademhöcü Ptsi Ara. 14, 2009 9:29 pm

merhaba hocam eğer böyle bir etkinlik yaparsanız seve seve katılırım ve yahut bize düşen bir görev varsa yapmaya hazırım

ademhöcü

merhaba değerli öğretmenlerim Empty MEZUNLAR BURAYA

Mesaj  İKİZLER Salı Ara. 15, 2009 10:01 pm

OKULUMUZDAN MEZUN OLAN ÖĞRENCİLER, OKULUMUZUN SİTESİNE ÜYE OLARAK BİZİMLE BAĞLANTI KURARLARSA HAZİRAN AYININ SON HAFATASI BELİRLEYECEĞİMİZ BİR GÜNDE SİZLERLE ÖĞRETMENLERİMİZİ BULUŞTURMAYI PLANLIYORUZ. AMACIMIZ ESKİLERİ YAD EDMEK, HASRETLİK GİDERMEK OKULUMUZDA ANILARINIZI TAZELEMEK. GELİN MEZUN OLAN ARKADAŞLARINIZLA BAĞLANTI KURARAK HABER VERİN. KATILIM NE KA
DAR BÜYÜK OLURSA ŞENLİK HAVASINDA BİR ETKİNLİK SİNCANDA BULUNAN DİĞER OKULLARA ÖRNEK OLUR. BU BULUŞMAYI GELENEK HALİNE GETİRİRSEK SİZLERDEN SONRAKAİ MEZUNLAR İNANIYORUMKİ BU GELENEĞİ DEVAM ETTİRECEKTİR. BEN OKUL MÜDÜRÜ OLARAK HER DESTEĞE VARIM . YETERKİ DOSTLUKLARI, KARDEŞLİĞİ, SEVGİYİ, PAYLAŞMAYI GELİŞTİRELİM PEKİŞTİRELİM.
HAZİRAN AYININ SON HAFTASI PERŞEMBE GÜNÜ BULUŞMA GÜNÜMÜZ OLMASINA NE DERSİNİZ? Hasan AKTÜRK Okul Müdürü

İKİZLER

Mesaj  meLtem Perş. Ara. 31, 2009 11:56 pm

sLm bn 2006/2007 mezunLrndn 8/F oqreNcısıyım ıbrahım hocam emeqınıze tsKLer ck quzeL bır sıTe sıteyı facebooktakı qrubumuzda duyurdum ıns qörrLr kendınıze ıı bakın hocam sızı hc unutmadık Smile (meLtem soLak)
meLtem
meLtem

- Similar topics